0536 580 33 85

Oto Anahtar Kabı Değişimi

Oto Anahtar Kabı Değişimi

Oto Anahtar Kabı Değişimi

Oto anahtarlarının kap yenilemesi zamanla kullanıma bağlı olarak yaşanmış olan sıkıntılardan sonra yapılan bir işlemdir. Kimse sağlam olan oto anahtar kabını durduk yere değiştirmek istemez. Peki oto anahtarlarındaki kapların ne gibi sıkıntıları olabilir?

Sert plastik malzemeden üretilmiş olan anahtar kapları zamanla anahtarların monte edildiği sap kısımlarından zorlama esnasında çatlayarak kırılır. Böyle bir durumda anahtar ve kap ayrıldığı için anahtarı kullanamazsınız, aracınız çalışmaz. Bu gibi durumda aracınızın marka ve modeline göre oto kumanda kabı değişimi yaptırarak oto anahtarınızı yeniletmiş olursunuz. Birde zamanla en çok görülen anahtar arızalarından bir tanesi de kumanda kabı üzerinde bulunan lastik butonların delinerek içine kaçması olayıdır. Böyle bir durumda da kumanda kabının değişmesi yada varsa kumanda lastiğinin değişmesi gerekir. Kumanda lastiği kopmuş olan araç anahtarlarında elektronik karta toz ve sıvı kaçma ihtimalinden dolayı ilerleyen günlerde değişmediği taktirde kumandanızın bozulması bile söz konusudur. Bunun için işyerimize uğrayarak anahtar kabı çatlamış ve kumanda lastikleri kopmuş olan araç anahtarınızı elimizdeki boş anahtar kapları ile değişim yaptırarak kumandanızı yeniletebilirsiniz.

Birde bu oto anahtarlarında sustalı anahtar modeli bulunmaktadır. Aynı sıkıntı kabın aşınması ve lastiklerin yırtılması gibi bu sıkıntı sustalı anahtar modellerinde de görülsede asıl sustalı anahtarların daha önemli bir sorunu vardır ki oda susta kısmının bozularak çalışmamasıdır. Sustası bozulmuş atmayan katlanmayan ve içerisinden çıkmayan sustalı anahtarları da boş kaplar yardımı ile kap yenilemesini yaparak sustalı anahtarınızın tamirini yapmaktayız. Elimizde var olan ve değişimini yaptığımız sustalı ve düz anahtarlı oto anahtar kapları yardımı ile oto anahtarlarınızı yenileyebiliyoruz. Elimizdeki oto anahtar kapları ve çeşitleri için Oto Kumanda Kapları sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Eskişehirde oto Oto Anahtar kumanda tamiri, Araç Kumanda Tamiri, Oto Uzaktan Kumanda Tamiri, Oto Alarm Kumanda Tamiri ve Otomobil Kumandası Tamiri işlemlerinizde firmamıza uğrayabilirsiniz. Orjinal yada sonradan takılma olan araç kumandalarında kumanda ve anahtar tamiri buton tamiri pil değişimi, anahtar kumanda kap yenilemesi basma lastik tuşlarının yenilenmesi ve sustalı anahtarların arızalı sustalarını yenisi ile değişimi için firmamız bu konuda sizlere hizmet vermektedir. Bunun için anahtar ve kumandanız ile bize uğrayınız..

No comments.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir