0536 580 33 85

Hakkımızda

MERT OTO kuruluşundan bu güne teknolojiden yana tavrı, işine olan saygısı, gelişmeleri takipteki ısrarı ile sürekli kendini geliştiren ve büyümesini sürdüren bir firmadır.

Ana iş kolu olarak gördüğümüz oto anahtarı sektöründe başta immobilizerli anahtar olmak üzere, kumanda kapları, alarm kumandaları, akıllı kumandalar ve kontak alanlarında hemen tüm marka araçlar için hizmet vermekteyiz.
Araç kapı açma işlemler, kontak – oto anahtar konularında acil yol yardımı, yerinde servis hizmetleri yine oto anahtar sektöründe sunduğumuz rutin işlemler arasındadır.

Genç,tecrübeli ve dinamik ekibi, İkitelli Organize sanayi bölgesindeki merkezi lokasyonu ile firmamız bölgesine ve çevre ilçelere ciddi, güvenilir ve ekonomik oto anahtar servis hizmetleri sunan firmalar arasında ilk başlarda yer alamaktadır.

Ayrıca yine çevre ilçelerde ev ve işyeri çilingir hizmetleri, yerinde acil kapı, kilit, anahtar servisi de sunmaktayız.

Tüm hizmetlerinde teknolojiyi yakından takip ederek yenilikleri ve gelişmeleri makina parkına taşımak ve müşterilere daha iyi hizmet vermek başta gelen prensiplerimizdendir

MAKİNA PARKIMIZDAN

Zed-BULL
Zed-BULL dünyadaki en kapsamlı transponder kopyalama, programlama ve araç üzerinde tanıştırma işlemi yapabilen bir cihazdır. Immobilizer sistemlerinde ihtiyacınız olan her uygulamayı profesyonel olarak karşılayacak şekilde tasarlanan Zed-BULL, birden fazla cihazın yaptığı işi tek başına yapar…

Zed-BULL’un özelliklerini birkaç başlık altında toplayabiliriz.

Anahtardan anahtara Transponder kopyalama;
EEPROM ve MCU dan pin kodu bulma, ön kodlu transponder hazrlama ve aracı direk çalıştıran anahtar programlama. Şimdilik 76 farklı uygulama…
Araç üzeinde Diagnostik cihazlar vasıtasıyla programlama yapabilmeniz için araçlara ait orjinal çipler ve ön kodlu çipler üretebilme.
OBD üzerinden Anahtar Programlama.
Yeni nesil Hitag2 transponder programmer.
USB üzerinden çalışma özelliği ve hızlı update…
Grafik LCD ekran ile kolay kullanım

Yedek anahtar programlayabilme
Tamamen kayıpken anahtar programlayabilme
Çalınmış veya kaybolmuş anahtarları programlayabilme
Yedek kumanda programlayabilme
Tamamen kayıpken kumanda programlayabilme
Çalınmış veya kaybolmuş kumandaları programlayabilme

MERT OTO ANAHTAR

No comments.